Ana Sayfa
28 Aralık 2021 ( 12781 izlenme )
Reklamlar

AKP'nin kalesinde şok! AKP İl Binası önünde protesto başladı

Hobi Bahçeleri'nin yıkılmasına itiraz eden vatandaşlar seslerini duyurmak için AKP Konya İl Başkanlığı binası önünde toplandı.
VATANDAŞTAN AKP'YE TEPKİ
İl başkanlığının önünde toplanan vatandaşlar açıklamada bulundu. Mağduriyetlerinin giderilmesini istedi. Seslerini duyuramadıkları için burada toplandıklarını belirtti.

HOBİ BAHÇELERİ'NİN YIKILMASI
Hatırlanacağı üzere Tarım ve Ormancılık Bakanlığı tarafından meclise sunulan 7255 Sayılı Gıda, Tarım ve Orman Alanında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun teklifi meclisten geçmişti. Kanunun meclisten geçirilmesinin ardından 4 Kasım 2020 tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzalanarak Resmi Gazete ile yayımlanması ile ise resmen yürürlüğe alınmıştı. Süreçte hobi bahçesi olan binlerce kişi mağdur olmuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Taraflar belli oldu: AKP'de iç savaş ayyuka çıktı! Türkiye'den Sedat Peker için büyük hamle! Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidecek isimler ve tarih belli oldu Ekonomist Remzi Özdemir erken seçimin tarihini açıkladı. İşte Erdoğan’ın erken seçim planı Saray'ın ekonomi profesörü Göksel Aşan'dan canlı yayında dolar itirafı