Ana Sayfa
13 Ocak 2022 ( 1282 izlenme )
Reklamlar

Berat Albayrak'ın istifasında flaş Devlet Bahçeli detayı.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, Berat Albayrak'ın istifasıyla ilgili bir flaş bir iddiada bulundu.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen yaptığı açıklamada, eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasına Bahçeli'nin Berat Albayrak’ın ipini çektiğini söyledi

Medyascope‘a konuşan Ekmen, Berat Albayrak’ın istifasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin parmağı olduğunu öne sürdü, "Bahçeli, askıda ekmek kampanyası ile Berat Albayrak’ın ipini geçmişte çekti” ifadesini kullandı.

Mehmet Emin Ekmen şunları söyledi: 

"Erdoğan’ın yüzünü seçmene gösterip seçmenden oy alıyorlar ama devleti yöneten ve kararları alan Bahçeli ve Perinçek’tir. Bahçeli, askıda ekmek kampanyası ile Berat Albayrak’ın ipini geçmişte çekti. Bu yaşadığımız ekonomik sıkıntı, ülkede adalet olmadığı içindir. Bu ülkede bırakın insanların hukuk güvenliğini, insanların kanun güvenliği kalmamıştır.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Meclis üyesi mikrofonu açık unuttu, itirafını herkes duydu! Saray'ın erken seçime direnmesinin nedeni belli oldu Torun bakanlara kötü haber! Yeni araştırmada şaşırtan sonuç YSK seçime girebilecek partileri açıkladı. İki partiye büyük şok