Ana Sayfa
30 Aralık 2021 ( 2580 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker'in büyük dönüşümünü Yılmaz Özdil açıkladı! Uzun süredir sesi çıkmıyordu

Gazeteci Yılmaz Özdil, kendisinden uzun zamandır haber alınamayan Sedat Peker'e ilişkin dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Yılmaz Özdil, Sedat Peker'in bu yılın Mayıs ayından itibaren bir kahraman olduğunu ifade etti. 

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'den uzun zamandır ses çıkmıyordu. Yılmaz Özdil de uzun zamandır kendisinden haber alınamayan Sedat Peker'e ilişkin dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

SEDAT PEKER'İ MİCHAEL CORLEONE'YE BENZETTİ

Sözcü'de yayınlanan bugünkü yazısında 'Antikahraman' kavramının tanımlamasını 'Suç dünyasında yeralan bir insandır ama sevilen bir suçludur' şeklinde yapan Özdil, Al Pacino'nun canlandırdığı ve Michael Corleone'nin hayatını anlattığı The Godhatfer ile Johnny Deep'in canlandırdığı Karayip Korsanları filminin kurgusal karakteri Jack Sparrow'dan örnekler verdi.BİNLERCE KİŞİYE MİTİNG VERECEK KADAR SEVİLİYOR

Sedat Peker'in de bu yılın mayıs ayına kadar tipik bir antikahraman olduğunu belirten Özdil, Peker'in binlerce kişiyle miting yapacak kadar sevildiğini söyledi. 

Sedat Peker'in bu yılın mayıs ayından itibaren 'hepimizin' gözünde antikahramanlıktan sürpriz bir şekilde kahramanlığa evrildiğini belirten Özdil, "Kişisel sebepleri her ne olursa olsun, kişisel amacı her ne olursa olsun, somut gerçek şu ki, suçlularla mücadele etti" ifadesini kullandı.

SEDAT PEKER TOPLUMA MORAL VERDİ

Peker'in anlattıklarıyla topluma moral, umut verdiğini öne süren Özdil, kötülerin mutlaka kaybedeceğini, iyilerin mutlaka kazanacağı konusunda, inançlarını perçinlediğini belirtti. 

Özdil, Sedat Peker'i tartışmasız bir şekilde 2021'de 'yılın adamı' olarak ilan etti. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Trafikte Mansur Yavaş'ın aracına denk gelen vatandaş şahit olduklarını anlattı! Sosyal medya bu olayı konuşuyor Mahkemeden Erdoğan'ın diploması hakkında karar verildi Sürücüler Dikkat ! Uymayana Yeni Ceza Geldi Belediye eliyle yapılan skandal insan kaçakçılığının araştırılmasına AKP ve MHP'den engel