Ana Sayfa
25 Nisan 2021 ( 5159 izlenme )
Reklamlar

Uluslararası anket şirketinden çok konuşulacak sonuçlar! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a büyük şok

Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Türkiye'de olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mansur Yavaş arasında yapılan anket çalışmasında çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

Günboyu'nun haberine göre,1114 Nisan tarihleri arasında yapılan anket çalışmasında olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde; Erdoğan, İmamoğlu ve Yavaş arasında yapılan seçimde her iki ismin de Erdoğan'ı geçtiği görüldü.  

Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak seçimde vatandaşın yüzde 61,4'ü İmamoğlu derken, yüzde 38,6'ı Erdoğan dedi.

Yine aynı ankette Mansur Yavaş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak olası bir seçimde vadandaşın yüzde 61,1'i Yavaş'ı seçerken, yüzde 38,9'u Erdoğan'ı seçti.

europeelectsanket.jpg

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Korona Önlemlerine Bir Yasak Daha... AKP'li Tevfik Göksu’ya kötü haber, İBB hepsini elinden aldı Ekonomist Atilla Yeşilada 'ne zaman yapılırsa yapılsın' dedi, seçimin sonucunu açıkladı! Erdoğan, eski dostunun kapısını çaldı 'AKP bizi Cumhur İttifakı'na davet etti!'