Ana Sayfa
25 Nisan 2021 ( 35037 izlenme )
Reklamlar

Vebitcoin’in Baron lakaplı sahibinin eşi Hanımağa çıktı.

DHA'da yer alan habere göre, Kripto para borsası Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in yurt dışına kaçmasının ardından Muğla merkezli Vebitcoin.com da finansal zor durumdan dolayı faaliyetlerine son verdiğini açıkladı.

Şirketin CEO'su İlker Baş ile eşi Güliz Baş'ın yasadışı bahis çetesinin dört kişilik lider kadrosunda oldukları ve tutuksuz olarak yargılandıkları ortaya çıktı. Firmadan kapanmaya ilişkin yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi:

"Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız."


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılbaşı gecesi ne olacağı şimdiden açıklandı. Sadece 1 yılımız kaldı Doları 14'te tutmak için sessiz sedasız yapılanı açıkladı Skandal Görüntü Ortaya Çıktı Mide Bulandıran Bir Detay Daha Ortaya Çıktı